EURAN SENIORIT ry HALLITUS 2021

puh.johtaja

Kari Valtonen

Raumantie 261 27500 Eura




0400 592805

kari@valtoset.net

siht. Leena Hailio hallituksen ulkopuolinenNummentie 2 as 12 27500 Kauttua

040-7522094

leena.hailio@dnainternet.net

Varapj

talouden ja jäsenrekisterin hoitaja Esko Airaksinen

Purotie 9 27510 Eura

050-5649356

esko.airaksinen@windowslive.com

Kari Mattila

Uikkutie 3

27500 Kauttua

0400-666380

kajumattila@gmail.com

matkavastaava Kirsti Jore hallituksen ulkopuolinenTolppamäentie 1 B 27510 Eura

040-5740084

kirsti.jore@gmail.com

Reijo Arvola

Honkilahdenraitti19A

27640 Honkilahti

050-0120644

reijo.arvola57@gmail.com

kotisivujen ja  teams-vastaava Tarmo MalinenTaskutie 17 27510 Eura

050-5557525

tarmo.malinen@me.com

Facbook  vastaava

Pekka Lönnberg

Hallituksen ulkopuolinenpekka.lonnberg@hotmail.com
Raija KulonenTelkkätie 13 27500 Kauttua

040-1631406

raija.kulonen@gmail.com

Anneli JärvinenTaskutie 11 27510 Eura

050-5246428

anneli.jarvinen@hotmail.com

Heikki MatilainenEurantie 16 27510 Eura

0400-456760

heikki.matilainen@dnainternet.net

Heli VainioniemiKoulutie 5 B 14

050-3000905

heli@vainioniemi.com












tm 24.2.2020